قوانین

خریدار گرامی، با تشکر از بازدید شما. لازم است بدانید که قبل از نهایی کردن خریدِ خود و برای پیشگیری از مشکلات احتمالی، موظف هستید قوانین زیر را به طور کامل خوانده و و مسئولیت عمل نکردن به هر یک از بندهای زیر، بر عهده ی خریدار می باشد.

_ تمامی اجناس فروشگاه با کیفیت و سلامت فیزیکی عرضه می شوند و قبل از ارسال به طور کامل چک می شوند، مگر اینکه در صورت وجود عیب کوچک و قابل چشم پوشی در کالا به صورت حراج و زیر قیمت فروخته خواهند شد که ذکر این نکته تحت عنوان حراج به علت مشکل فیزیکی خواهد بود.

_ چنانچه کالایی از لحاظ سلامت فیزیکی چک و سپس فروخته شود و به هر علتی در حین روندِ ارسال توسط پست و پیک یا بعد از ارسال آسیب ببیند، مارو آرت هیچ مسئولیتی در این قبال قبول نخواهد کرد و وجه بازگردانده نخواهد شد.

_ در هنگام خرید کالا، لطفا با دقت اطلاعات مربوط به سایز قیمت و جنس پارچه را چک و سپس اقدام به خرید نمایید. مثلا اگر کالایی را خرید کرده باشید و بعد از ارسال تازه به اندازه ی آن توجه کرده باشید و یا به هر دلیلی از خرید پشیمان شده باشید، کالای فروخته شده پس گرفته نمیشود، مگر اینکه قصور از سمتِ فروشنده یعنی ماروآرت باشد در این حالت خریدار می تواند کالا را عودت کند و هزینه ی ارسال دوباره به عهده ی مارو آرت می باشد.

با تشکر از توجه شما.

استودیو مارو آرت/ نرگس هاشمی